HUNCALIFE KAZANÇ SİSTEMİ – Kazanç Planı

İşlem Hacmi Puan Oranı: 1 HuncaPuan = 1.75 İşlem Hacmi demektir

Seviye Ödülleri

 • Lider ilgili seviyeye ilk kez ulaştığında seviye ödülünün tamamını hak eder
 • Üç Yıldız ve Yakut Direktör seviyeleri bu kuralın dışındadır

Altın Lider Seviye Ödülü: 500 TL
Kıdemli Altın Lider Seviye Ödülü: 2.500 TL
Safir Lider Seviye Ödülü: 3.750 TL
Zümrüt Lider Seviye Ödülü: 7.500 TL
Yakut Lider Seviye Ödülü: 10.000 TL
Elmas Lider Seviye Ödülü: 13.500 TL
Yıldız Lider Seviye Ödülü: 20.000 TL
2 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 27.500 TL
3 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 50.000 TL
Yakut Direktör Seviye Ödülü: 100.000 TL

İlk Defa Seviye Sahibi Olanlar İçin Ödüller %24 altındaki seviyelere ilk defa ulaşan temsilcilerimize:

-%4 için 2 Katalog
-%8 için 4 Katalog
-%12 için 4 Katalog ve Seviye Rozeti
-%16 için 6 Katalog ve Seviye Rozeti
-%20 için 8 Katalog ve Seviye Rozeti hediye edilecektir

Derinlik Liderlik Primi %12

 • Kişisel Grup Puanından en fazla %12 Derinlik Liderlik Primi dağıtılacaktır.
 • Kişisel Grup Puanı’ndan dağıtılacak olan %12’lik Derinlik Liderlik Primine, o derinliğe en yakın olan liderden başlanacaktır
 • Sadece Yakut Direktör için Derinlik Primi Seviyesi %13’tür

Derinlik Liderlik Primi Seviye Farkı

 • Bir Liderin kendisine bağlı başka bir lider ile arasında 4 veya 4’ten fazla seviye farkı var ise, Lider sadece kendisine bağlı liderden Derinlik Liderlik Primi alabilir. Kendisine bağlı liderin alt gruplarından Derinlik Liderlik Primi alamaz.
 • Derinlik Liderlik Primi Hak Edişi için Katalog Alımı
 • Derinlik Liderlik Primi hak etmek için alınması gereken katolog adetleri aşağıdadır:

Altın Lider: 20 Katalog
Kıdemli Altın Lider: 40 Katalog
Safir Lider: 60 Katalog
Zümrüt Lider: 80 Katalog
Yakut Lider: 100 Katalog
Elmas Lider: 125 Katalog
Yıldız Lider: 175 Katalog
Çift Yıldız Lider: 200 Katalog
Üç Yıldız Lider: 225 Katalog
Yakut Direktör: 450 Katalog

LİDER ARAÇ PROGRAMI

 • Safir ve üzeri seviyeler Araç Programı’na dahil olur
 • Liderin araç kullanım hakkını sürdürebilmesi için birbirini takip eden 2 ay üst üste seviyesini koruması gerekmektedir
 • Yıldız Seviyesine kadar seviyelerde, seviye herhangi 2 ayda korunmadığında araç yardımı alma hakkı sona erer. Bu 2 ay, ardışık 2 ay olmak durumunda değildir. Yakut Direktör için ise bu durum bir yıl içerisinde herhangi 3 ay seviyeyi koruduktan sonra verilmektedir. Tahsis edilen araçlar sözleşmenin imzalandığı süreden itibaren belirtilen sürelerde Liderde kalır, seviyenin korunamadığı aylara ait kiralama bedeli Liderin mevcut priminden kesilir ya da tahsil edilir. Yıldız Seviyesine kadar Araç yardımı alma hakkını tekrar kazanabilmek için, tekrar 2 ay üst üste araç için gerekli olan kariyer seviyesinin yakalanması gerekmektedir
 • Yıldız kariyerlerindeki bir liderin Araç Programı’ndan yararlanmaya devam etmesi için bir yılda her 3 ayda bir aynı seviyeyi tekrarlaması gerekmektedir. Kariyerin her 3 ayda bir tekrar etmesi durumunda diğer 2 ay HuncaLife tarafından karşılanır. Kariyerin 3 ayda bir tekrar etmemesi durumunda aradaki fark, kesinti olarak yansıtılır
 • Yakut Direktör kariyerlerindeki bir liderin Araç Programı’ndan yararlanmaya devam etmesi için, bir yıl içerisinde her 4 ayda bir seviyesini yakalaması gerekmektedir
 • HuncaLife, Araç Programı için 12 aylık sözleşme imzalayacaktır
 • Araçlarda HuncaLife logosu bulunacaktır

**HuncaLife, gerek gördüğünde kariyer ve kazanç planında değişiklik yapma hakkına sahiptir
**Daha detaylı bilgi için lütfen Şirket İlkeleri Kitapçığı’nı inceleyiniz

 

HuncaLife’da Kazanç Elde Etmenin 7 yolu vardır:

 1. Perakende Satış Geliri: HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz.Temsilcilere yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz.
 2. HuncaLife Kişisel Alım Primi: Kendi alış verişlerinizden de prim elde edebilirsiniz.
 3. HuncaLife Grup Primi: Kurduğumuz ekibin sonsuz derinlikteki üyelerine kadar oluşturduğu cirolardan (alış-verişlerden) %4-%24 arası kazanç elde edersiniz.
 4. HuncaLife Liderlik Seviye Ödülleri: Satış Karı, Grup Primi dışında %24 seviyesine ulaştınız (Altın Lider), kendiniz ve ekibinizin sınırsız alış-verişlerinden 10.600 TL’lik ciroyla bu kariyere ulaşırsınız ve kendiniz gibi 2 arkadaşınızı da %24 yani Altın Lider olarak yetiştirirseniz siz Kidemli Altın Lider ünvanını alır, bir defaya mahsus 2000 TL para ödülü kazanırsınız. 3 Koldan Altın Lider çıkardığınızda Safir Lider ünvanına hak kazanır ve 3000 Lira para ödülü, 6 koldan %24 kariyerinde lideriniz olduğunda Zümrüt Lider ve 6000 TL para ödülü, 9 koldan %24 çıkardığınızda Yakut Lider 9000 Lira para ödülü, 12 koldan %24 çıkardığınızda Elmas Liderkariyerine ulaşır ve 12000 TL para ödülü kazanırsınız. Daha bitmedi 12 Altın Liderinizden 4’ünü Safir Lider çıkardığınızda Tek Yıldız, 8’ini Safir Lider yaparsanız Çift Yıldız, 12 Liderinizde Safir olmasını sağlarsanız 3 Yıldız kariyerine ulaşırsınız. HuncaLife‘da kariyeriniz yükseldikçe kazancınız artar ve iş ortaklarınızın hem kariyer hem de kazanmasına vesile olursunuz.
 5. HuncaLife Liderlik Primi: Ekibinizde %24 (Altın Temsilci) Grup Liderlerinin ekiplerinin oluşturduğu cirodan %5 Liderlik Primi almaya başlarsınız. Hatta kariyerinizi yükselttikçe 1.Nesil 2.Nesil………6 Nesile kadar Liderlik Primi toplamda %15,75 prim kazanırsınız.
 6. HuncaLife Araba Planı: HuncaLife Sektörün en kolay ulaşılabilen Araba Planına Sahip. Ekibinizden yaklaşık 10000 Liralık ekip cirosu çeviren 3 Lider yetiştirdiğinizde HuncaLife Volkswagen Polo veya Ford Fiesta, 10000 Liralık ekip cirosu çeviren 6 Lider yetiştirdiğiniz de Ford Focus ya da Renault Fluence, 9 Liderinizde 10000 Liralık ciro çevirdiğinde C5 veya Peugeot 508 marka aracı 12 Lider yetiştirdiğiniz de onlarda 10000 Liralık ciro çevirdiklerinde Mercedes C180 marka aracın kullanma hakkını elde edersiniz. İster görev arabası isterseniz özel aracınız için kullanabilirsiniz. Bu belirtilen araçların tüm giderlerini (kasko, vergi gibi giderleri )şirket karşılar, sadece yakıt masrafı size aittir.

HuncaLife Safir, Zümrüt ve Yakut Lider Araba Promosyonu

 

7. Seyahat Programı: Daha önce gerçekleşen Dubai Seyahat Programı, 2012 yılının sonuna kadar gelirde ilk 5. sıraya girenler ya da 3. kurucular toplantısını katılmayı hak eden temsilci arkadaşlar 2 kişilik 3 gece 4 günlük Dubai Seyahatini gerçekleştirdiler. Hatta bu iki şartı yerine getiren temsilcilere yol masrafı için 300$ hediye edildi. Sonrasında Barcelano tatilini hak eden temsilciler harika bir tatil yaşadılar…

Sırada Paris Seyahati var… HuncaLife’da yurt içi, yurt dışı seyahatler, rüyalarınızda bile göremeyeceğiniz harika tatiller her zaman olacak.

Yeter ki siz hayal edin ve bu hayali gerçekleştirmek için de mücadele edin. HuncaLife Kazanç ve Kariyer Planı ile diğer firmalarda göremeyeceğiniz harika gelirler edebilir ve kişilerin de kazanmasına vesile olabilirsiniz. Ulaşılabilir araba planıyla hayalinizdeki arabaya kavuşabilir, tüm masrafları şirkete ait olan aracınızı ister işinizi büyütmek için isterseniz makam aracı gibi kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza iyi bir gelecek ve kurmuş olduğunuz organizasyonu, kazançlarınızı devredebilirsiniz ve en önemlisi herşeyden değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı HuncaLife‘in kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle şımartabilirsiniz. İster tasarruflu bir tüketici, ister aile ekonominize katkıda bulunmak için satış yaparak bir ek gelir, isterseniz alış-veriş ağından oluşan bir ekip kurup, kurduğunuz organizasyondan sonsuz gelirler elde edebilirsiniz.

Yeni Kariyer Planı

Türkiye’nin en çok kazandıran firması olarak, kazanç planımızı, temsilcilerimizi hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırladık.

Huncalife’ta sevdiğiniz ürünleri satın alırken %40 oranında tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere, kataloglarımız ile sattığınızda tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden %4’ten – %24’e kadar Standart Prim kazanırsınız.

Çevrenizde sizin gibi satış yaparak kazanç elde etmek isteyen kişileri ekibinize kaydederek ‘Liderlik Basamakları’nı tırmanabilir, % 22,25’ e varan Liderlik Primleri’nden yararlanabilirsiniz.

Örneğin, Huncalife kataloğunu 20 kişiye gösterdiniz ve bu kişilerin her birinden 40 TL’lik sipariş aldınız. Toplam sipariş tutarınız 800 TL olur.

 • 800 TL değerindeki ürünleri Huncalife’tan %40 katalog karı ile 572 TL’ye alırsınız. Nakit kazancınız 228 TL olur.

Huncalife’ta aldığınız her ürünün bir ‘HuncaPuan – HP’ karşılığı vardır. Yaptığınız alışverişin HP karşılığı sizin o ayki seviyenizi ve yaptığınız satış üzerinden alacağınız ‘Standart Prim’ oranını belirler. Örneğin,

 • Bir ay içerisinde 200 HP değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 4 seviyesi ile bitirmiş olursunuz ve yaptığınız alışveriş tutarının %4’ünü Standart prim olarak alırsınız.
 • Ekip kurmaya başladığınızda bir ay içerisinde yapacağınız satış tutarı ve toplayacağınız Huncapuanı da artar. Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 2000 HP değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 16 seviyesi ile bitirmiş olursunuz. Yaptığınız alışveriş tutarının %16’sı Standart prim olarak size ve ekibinize paylaştırılır

Huncalife’ın kazanç fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Eğitim programımızı takip edebilir, sponsorunuz ile iletişime geçebilir ya da 0850 333 20 30 / 0850 333 80 90 numaralı Müşteri Hizmetleri Departmanımızı arayarak en yakın ‘Kazanç Fırsatları’ toplantımızın zamanını öğrenebilirsiniz.

Kurucular Toplantısında Alınan Kararlar

1 Mayıs İtibari ile

Lider Kariyerleri Araba Programı

Bütün Yıldız Kariyerleri için kullanım hakkı olarak verilecek olan araba ödülü BMW 5.20i olacaktır.
HuncaLife, Yıldız Kariyerleri araba programı için 24 aylık sözleşme imzalayacaktır.
Otomobillerde HuncaLife ve Kazanç Kapısı ibareli yazı bulunucaktır.
Liderler doğrudan araç kiralama şirketi ile sözleşmeleri kendileri yapacaktır.
Araba Programından yararlanmaya devam etmek için her 3 ayda bir aynı seviyeyi tekrarlaması gerekmektedir. Kariyerin her 3 ayda bir tekrar etmesi durumunda diğer 2 ay HuncaLife tarafından karşılanır.
Kariyerin 3 ayda bir tekrar etmemesi durumunda aradaki fark kesinti olarak yansıtılıcaktır.

Derinlik Liderlik Primi Hak Edişi için Katalog Alımı

Derinlik Liderlik Primi hak etmek için:
Altın Lider: 20 Katalog
Kıdemli Altın Lider: 40 Katalog
Safir Lider: 60 Katalog
Zümrüt Lider: 80 Katalog
Yakut Lider: 100 Katalog
Elmas Lider: 125 Katalog
Yıldız Lider: 175 Katalog
2 Yıldız Lider: 200 Katalog
3 Yıldız Lider: 225 Katalog

İlk Defa Seviye Alanlar için Ödüller

%24 altındaki seviyelere ilk defa ulaşan temsilcilerimize
-%4 için 2 Katalog
-%8 için 4 Katalog
-%12 için 4 Katalog ve Rozet
-%16 için 6 Katalog ve Rozet
-%20 için 8 Katalog ve Rozet
hediye edilecektir.

1 Eylül İtibari ile

İşlem Hacmi Puan Oranı

Şu anda 1Puan = 1.5 İşlem Hacmi olan oran 1 Eylül itibari ile 1Puan = 1.75 İşlem Hacmi olacaktır.

Seviye Ödüllerinde Artış

Kıdemli Altın Lider Seviye Ödülü: 2200 TL
Safir Lider Seviye Ödülü: 3200 TL
Zümrüt Lider Seviye Ödülü: 6500 TL
Yakut Lider Seviye Ödülü: 10.000 TL
Elmas Lider Seviye Ödülü: 13.500 TL
Yıldız Lider Seviye Ödülü: 20.000 TL
2 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 27.500 TL
3 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 50.000 TL

Derinlik Liderlik Primi %12

Bir Kişisel Grup Puanından en fazla %12 Derinlik Liderlik Primi dağıtılacaktır.
Kişisel Grup Puanı’ndan dağıtılacak olan %12’lik Derinlik Liderlik Primine o derinliğe en yakın olan liderden başlanacaktır.

Derinlik Liderlik Primi Kariyer Farkı

Bir Liderin kendisine bağlı başka bir lider ile arasında 4 veya 4’ten fazla kariyer farkı var ise, Lider sadece kendisine bağlı liderden Derinlik Liderlik Primi alabilir.
Kendisine bağlı liderin alt gruplarından Derinlik Liderlik Primi alamaz.